"Сарыкөл ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" әкімдіктің 2012 жылғы 12 шілдедегі № 244 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 33 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыкөл ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 шілдедегі № 244 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-17-142 тіркелген, 2012 жылы 29 тамызда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Э. Кузенбаев

О признании утратившим силу постановления акимата от 12 июля 2012 года № 244 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительской инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Сарыкольском районе"
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 10 февраля 2016 года № 33
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сарыкольского района от 12 июля 2012 года № 244 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительской инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Сарыкольском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-17-142, опубликовано 29 августа 2012 года в газете "Сарыкөл").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Э. Кузенбаев