Сарыкөл аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 наурыздағы № 316 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 29 тамыздағы № 205 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк ставкаларды белгiлеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5081 тіркелген, 2014 жылғы 16 қазанда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы
Т. Жауғаштин
Аудандық
мәслихат хатшысы
К. Базарбаева

О признании утратившим силу решения Сарыкольского районного маслихата
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 1 марта 2016 года № 316
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение районного маслихата от 29 августа 2014 года № 205 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5081, опубликовано в газете "Сарыкөл" от 16 октября 2014 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель
внеочередной сессии
Т. Жаугаштин
Секретарь
районного маслихата
К. Базарбаева