Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 355 "2016 жылы Федоров ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 144 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәурдегі № 480-V ҚРЗ Қазахстан Республикасы Занының 46-бабының 3-тармағына, 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 355 "2016 жылы Федоров ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде 2016 жылғы 19 қантарда № 6149 тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Ахметов

О признании утратившим силу постановления акимата района от 21 декабря 2015 года № 355 "Об организации общественных работ в Федоровском районе в 2016 году"
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 6 мая 2016 года № 144
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V ЗРК "О правовых актах" акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата от 21 декабря 2015 года № 355 "Об организации общественных работ в Федоровском районе в 2016 году" (зарегистрировано в государственном Реестре государственной регистрации нормативно - правовых актов 19 января 2016 года № 6149, опубликовано 28 января 2016 года в газете "Федоровские новости").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района К. Ахметов