Екібастұз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 523/5 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен сәйкестікке келтіру мақсатында, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының:
2014 жылғы 31 қазандағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" № 1278/10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4207 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 желтоқсанда "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланды);
2016 жылғы 29 қаңтардағы "Екібастұз қаласында 2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 97/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4925 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 ақпанда "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысы Ф.Б.Сапариеваға жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі К. Нукенов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Экибастуза
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13 мая 2016 года № 523/5
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и в целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Экибастуза:
от 31 октября 2014 года № 1278/10 "Об утверждении регламента акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4207, опубликовано 19 декабря 2014 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза");
от 29 января 2016 года № 97/2 "Об организации общественных работ в городе Экибастузе на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4925, опубликовано 25 февраля 2016 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза Сапариеву Ф.Б.
Аким города Экибастуза К. Нукенов