Ақтоғай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 102-1 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару мен өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27, 50-баптарына сәйкес, аудан әкімдігінің актілерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Ақтоғай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Батырғұжинов
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "16" мамырдағы
№ 102-1 қаулысына
қосымша
Ақтоғай ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған
қаулыларының тізбесі
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Тіркелген және жарияланған күні
1
2
3
1.
Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 211 "Ақтоғай ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы
нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 8 қыркүйекте № 3994 тіркелген;
2014 жылғы 13 қыркүйекте № 36 "Ауыл тынысы" және № 36 "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған
2.
Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 346 "2016 жылға арналған Ақтоғай ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысы
нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 27 қаңтарда № 4906 тіркелген;
2016 жылғы 6 ақпанда № 5 "Ауыл тынысы" және № 5 "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған
3.
Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 347 "2016 жылға арналған Ақтоғай ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысы
нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 27 қаңтарда № 4907 тіркелген;
2016 жылғы 6 ақпанда № 5 "Ауыл тынысы" және № 5 "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған
4.
Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 51 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысы
нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 6 сәуірде № 5053 тіркелген,

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Актогайского района
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 16 мая 2016 года № 102-1
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", с целью приведения в соответствие с действующим законодательством актов акимата района, акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Актогайского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района С. Батыргужинов
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
от "16" мая 2016 года № 102-1
Перечень
постановлений акимата Актогайского района утративших силу
Наименование нормативного правового акта
Дата регистрации и опубликования
1
2
3
1.
Постановление акимата района от 13 августа 2014 года № 211 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Актогайском районе"
зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 сентября 2014 года № 3994;
опубликовано 13 сентября 2014 года в районных газетах "Ауыл тынысы" № 36 и "Пульс села" № 36
2.
Постановление акимата района от 31 декабря 2015 года № 346 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Актогайскому району на 2016 год"
зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 января 2016 года № 4906;
опубликовано 6 февраля 2016 года в районных газетах "Ауыл тынысы" № 5 и "Пульс села" № 5
3.
Постановление акимата Актогайского района от 31 декабря 2015 года № 347 "Об организации общественных работ в Актогайском районе на 2016 год"
зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 января 2016 года № 4907;
опубликовано 6 февраля 2016 года в районных газетах "Ауыл тынысы" № 5 и "Пульс села" № 5
4.
Постановление акимата Актогайского района 15 марта 2016 года № 51 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 апреля 2016 года № 5053;

2016 жылғы 16 сәуірде № 16 "Ауыл тынысы" және № 16 "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған
5.
Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 195 "Ақтоғай ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" қаулысы
нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 5 тамызда № 4644 тіркелген,
2015 жылғы 15 тамызда № 32 "Ауыл тынысы" және № 32 "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған

опубликовано 16 апреля 2016 года в районных газетах "Ауыл тынысы" № 16 и "Пульс села" № 16
5.
Постановление акимата Актогайского района 13 июля 2015 года № 195 "Об утверждении регламента акимата Актогайского района"
зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 августа 2015 года № 4644;
опубликовано 15 августа 2015 года в районных газетах "Ауыл тынысы" № 32 и "Пульс села" № 32