Ұзынсу ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 11 шілдедегі "Ертіс ауданы Ұзынсу ауылдық округі Ұзынсу ауылы аумағында карантин белгілеу туралы" № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Ұзынсу ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 28 шілдедегі № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес, Ертіс ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 28 шілдедегі карантинді алу туралы № 2-19/346 ұсынымы негізінде, Ұзынсу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауыл шарушылығы жануарлары арасында қараталақ ауруы ошағының анықталуына байланысты Ертіс ауданы Ұзынсу ауылдық округі Ұзынсу ауылы аумағында белгіленген карантин алынып тасталсын.
2. Ұзынсу ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 11 шілдедегі "Ертіс ауданы Ұзынсу ауылдық округі Ұзынсу ауылы аумағында карантин белгілеу туралы" № 1 шешімі (Павлодар облысы Әділет департаментінің нормативтік құқықтық актілерінің тізілімінде 2016 жылғы 12 шілдеде № 5163 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 шілдедегі аудандық "Ертіс Нұры" және "Иртыш" газеттерінің № 28 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Ұзынсу ауылдық
округінің әкімі С. Бәкіров

О признании утратившим силу решения акима Узынсуского сельского округа от 11 июля 2016 года № 1 "Об установлении карантина на территории села Узынсу Узынсуского сельского округа Иртышского района"
Решение акима Узынсуского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 28 июля 2016 года № 2
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иртышского района № 2-19/346 от 28 июля 2016 года о снятии карантина, аким Узынсуского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный в связи с выявлением очага заболевания сибирской язвы среди сельскохозяйственных животных на территории села Узынсу Узынсуского сельского округа Иртышского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Узынсуского сельского округа № 1 от 11 июля 2016 года "Об установлении карантина на территории села Узынсу Узынсуского сельского округа Иртышского района" (зарегистрировано в реестре нормативно-правовых актов Департамента юстиции Павлодарской области № 5163 от 12 июля 2016 года, опубликованных в районных газетах "Ертіс Нұры" и "Иртыш" № 28 от 16 июля 2016 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Узынсуского
сельского округа С. Бакиров