Петропавл қаласы әкімдігі кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 974 қаулысы
"Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабы 2-тармағына, 27-бабына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Петропавл қаласы әкімдігі кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Қаулының орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов
Петропавл қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 974 қаулысына қосымша
Петропавл қаласы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Жекелеген санаттағы азаматтар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 860 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2292 болып тіркелді, 2013 жылғы 07 маусымда № 23 "Қызылжар нұры", 2013 жылғы 07 маусымда № 23 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған);
2. "2016 жылға Петропавл қаласы аумағында тұратын нысаналы тоаптарды анықтау және нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 2358 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3588 болып тіркелді, 2016 жылғы 01 сәуірде № 14 "Қызылжар нұры", 2016 жылғы 01 сәуірде № 14 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған);
3. "Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 2436 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3592 болып тіркелді, 2016 жылғы 26 ақпанда № 8 "Қызылжар нұры", 2016 жылғы 26 ақпанда № 9 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 мая 2016 года № 974
В соответствии со статьей 27, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Петропавловска, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города, курирующего данную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города М. Тасмаганбетов
Приложение к постановлению акимата города Петропавловска от 18 мая 2016 года № 974
Перечень утративших силу некотырых постановлений акимата города Петропавловска
1. Постановление акимата города Петропавловска от 30 апреля 2013 года № 860 "Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категории граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2292, опубликовано 07 июня 2013 года в газете "Қызылжар нұры" № 23, 07 июня 2013 года в газете "Проспект СК" № 23);
2. Постановление акимата города Петропавловска от 24 декабря 2015 года № 2358 "Об определении целевых групп и установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории города Петропавловска, на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3588, опубликовано 01 апреля 2016 в газете "Қызылжар нұры" № 14, 01 апреля 2016 года в газете "Проспект СК" № 14);
3. Постановление акимата города Петропавловска от 29 декабря 2015 года № 2436 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3592, опубликовано 26 февраля 2016 года в газете "Қызылжар нұры" № 8, 26 февраля 2016 в газете "Проспект СК" № 9).