Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 09 сәуірдегі № 175 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар белгілеу туралы" қаулысының күші жойылғанын тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы N 21 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына, 43-1 бабының 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 09 сәуірдегі № 175 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар белгілеу туралы" қаулысының күші жойылғаны танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 15 мамырда № 2778 тіркелген, 2014 жылдың 22 мамырында №11 (А) "Бірінші сөз" және 2014 жылдың 22 мамырында №11 (А) "Первое слово" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Айыртау ауданы әкімі аппаратының басшысы Ә.Ә.Ғаббасовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Тастеміров

О признании утратившим силу постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 09 апреля 2014 года № 175 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 21 января 2016 года N 21
В соответствии со статьей 21-1, пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 09 апреля 2014 года № 175 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Айыртауского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов за № 2778 от 15 мая 2014 года, опубликовано в газетах "Бірінші сөз" № 11 (А) от 22 мая 2014 года, "Первое слово" № 11 (А) от 22 мая 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Айыртауского района Габбасова А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Тастемиров