Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы № 127 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабы 8 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50 бабы 2 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің қосымшаға сәйкес кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Тұралинов
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы №127 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "2016 жылға арналған Ақжар ауданының ұйымдарында төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы №278 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 13 қаңтарда № 3553 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 ақпандағы №7 "Акжарские вести" және №7 "Нұрлы Ел" газеттерінде жарияланған);
2. "2016 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарды анықтау және нысаналы топтарға жататын қосымша тұлғалар тізбесін белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 279 қаулысын (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 3568 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 ақпандағы №9 "Акжарские вести" және 2016 жылғы 8 ақпандағы №8 "Нұрлы Ел" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 12 мая 2016 года № 127
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Акжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района С. Туралинов
Приложение к постановлению акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 12 мая 2016 года №127
Перечень некоторых постановлений акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области, признанные утратившими силу
1. Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года №278 "Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях Акжарского района на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах от 13 января 2016 года №3553, опубликовано 1 февраля 2016 года в газетах "Акжарские вести" №7, "Нурлы Ел" №7);
2. Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 279 "Об определении целевых групп и установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Акжарского района Северо-Казахстанской области, на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах от 19 января 2016 года №3568, опубликовано в газетах "Акжарские вести" №9 от 15 февраля 2016 года, "Нурлы Ел" №8 от 8 февраля 2016 года).