"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін кандидаттарға үй-жайлар ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 18 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 91 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2 тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін кандидаттарға үй-жайлар ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 18 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылы 8 ақпанда № 3608 болып тіркелді, 2016 жылы 12 ақпанда № 8 (514) "Есіл таңы", 2016 жылғы 12 ақпандағы № 8 (8802) "Ишим" газеттерінде жарияланды).
Аудан әкімі М.Әбішев

О признании утратившим силу постановления акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2016 года № 18 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам для проведения встреч с избирателями на территории Есильского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2016 года № 91
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2016 года № 18 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам для проведения встреч с избирателями на территории Есильского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 февраля 2016 года № 3608, опубликовано в газетах "Есіл таңы" № 8 (514) от 12 февраля 2016 года, "Ишим" № 8 (8802) от 12 февраля 2016 года).
Аким района М.Абишев