Аудан әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылған деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің 2016 жылғы 11 шілдедегі № 46 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27-бабы 1-тармағына сәйкес Тайынша ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Аудан әкімінің шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің 2016 жылғы 2 сәуірдегі N 21 шешімі (Әділет органдарында НҚА мемлекеттік тіркеу нөмірі 2016 жылғы 4 сәуірдегі № 3678, 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 16 "Тайынша таңы", 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 14 "Тайыншинские Вести" аудандық газеттерінде жарияланған);
2) "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің 2016 жылғы 31 наурыздағы N 18 шешімі (Әділет органдарында НҚА мемлекеттік тіркеу нөмірі департаментінде 2016 жылғы 4 сәуірдегі 3677, 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 16 "Тайынша таңы", 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 14 "Тайыншинские Вести" аудандық газеттерінде жарияланған)
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Иманслям

О признании утратившими силу некоторых решений акима района
Решение акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11 июля 2016 года № 46
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Тайыншинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения акима района:
1) Решение акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2016 года N 21 "Об объявлении на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (Номер государственной регистрации НПА в органах юстиции N 3678 от 4 апреля 2016 года, опубликовано в газетах "Тайынша таңы" от 05 апреля 2016 года № 16, "Тайыншинские вести" от 05 апреля 2016 года № 14);
2) Решение акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2016 года N 18 "Об объявлении на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (Номер государственной регистрации НПА в органах юстиции N 3677 от 4 апреля 2016 года, опубликовано в газетах "Тайынша таңы" от 05 апреля 2016 года № 16, "Тайыншинские вести" от 05 апреля 2016 года № 14).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким района Е. Иманслям