Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің қаулысы күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы N 113 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының әкімдігінің қаулының күші жойылды деп танылсын.
"2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 353 қаулысының (2016 жылғы 21 қаңтардағы № 3584 нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2016 жылғы 15 ақпан "Қызылту" газетінде, 2016 жылғы 15 ақпан "Нұрлы ел" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Төрегелдин

О признании утратившим силу постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 24 мая 2016 года N 113
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат Уалихановского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ;
1. Признать утратившим силу постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2015 года № 353 "Об организации общественных работ в Уалихановском районе Северо-Казахстанской области в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов от 21 января 2016 года № 3584) опубликовано в газетах "Нұрлы Ел" 15 февраля 2016 года, "Кызылту" 15 февраля 2016 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Уалихановского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого офицального опубликования.
Аким района А.Турегельдин