Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы № 127 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Нақпаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы "16" маусымдағы № 127 қаулысына қосымша
Атырау облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 301 "Атырау облысының өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3027 болып тіркелген, 2014 жылы 11 қарашада "Атырау" газетінде жарияланған);
2. Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 тамыздағы № 246 "Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2989 болып тіркелген, 2014 жылы 18 қыркүйекте "Атырау" газетінде жарияланған);
3. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 69 "Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3140 болып тіркелген, 2015 жылы 11 сәуірде "Атырау" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 16 июня 2016 года № 127
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Атырауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Накпаева С.Ж. – заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящeе постановление вступает в силу и вводится в действие со дня его подписания.
Аким области Н. Ногаев
Приложение к постановлению акимата Атырауской области от "16" июня 2016 года № 127
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Атырауской области
1. Постановление акимата Атырауской области от 22 сентября 2014 года № 301 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области растениеводства Атырауской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3027, опубликовано 11 ноября 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна").
2. Постановление акимата Атырауской области от 22 августа 2014 года № 246 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2989, опубликовано 18 сентября 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна").
3. Постановление акимата Атырауской области от 13 марта 2015 года № 69 "О внесении изменений в некоторые постановления акимата Атырауской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3140, опубликовано 11 апреля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна").