Жылыой ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 167 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 1 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 167 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық акті Атырау облысы Әділет Департаментінің нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2015 жылғы 12 мамырда № 3202 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 мамырда аудандық "Кең Жылой" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Өмірбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М. Ізбасов

О признании утратившим силу постановления Жылыойского районного акимата от 9 апреля 2015 года № 167 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 5 января 2016 года № 1
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 января 1998 года "О нормативных правовых актах" районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление Жылыойского районного акимата от 9 апреля 2015 года № 167 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (нормативный правовой акт зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента Юстиции Атырауской области 12 мая 2015 года № 3202, опубликован 28 мая 2015 года в районной газете "Кең Жылой").
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Н.Умирбаева - заместителя акима района.
Аким района М. Избасов