Аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 417 "Махамбет ауданы әкімдігі "Б" корпусы әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 2 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабына сәйкес аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 417 "Махамбет ауданы әкімдігі "Б" корпусы әкімшілік мемлекеттік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 19 қазандағы № 3315 болып тіркеліп, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2015 жылғы 29 қазандағы 43 (6200) санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалысын бақылау Махамбет ауданы әкімі аппаратының басшысы Н. Қалиевке жүктелсін.
Аудан әкімі Ә. Нәутиев

О признании утратившим силу постановлении акимата района от 23 сентября 2015 года № 417 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Махамбетского района"
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 5 января 2016 года № 2
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", руководствуясь статьей 21-1 Закона "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата района от 23 сентября 2015 года № 417 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Махамбетского района" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3315 от 19 октября 2015 года, опубликованное 29 октября 2015 года в газете "Жайык Шугыласы" № 43 (6200)) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Махамбетского района Калиева Н."
Аким района А. Наутиев