Индер аудандық мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 342-V шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ      ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 16 қыркүйектегі "Индер аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 304-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3323 санымен тіркелген, аудандық "Дендер" газетінде 2015 жылғы 8 қазанда жарияланған) шешімінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХV сессиясының төрағасы
Р. Аяпбергенов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров

О признании утратившим силу решения Индерского районного маслихата
Решение маслихата Индерского района Атырауской области № 342-V от 13 января 2016 года
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О нормативных правовых актах", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 16 сентября 2015 года № 304-V "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Индерского районного маслихата" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3323, опубликовано 8 октября 2015 года в газете "Дендер").
2. Настоящее      решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель внеочередной ХХХV
сессии районного маслихата
Р. Аяпбергенов
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров