Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылған деп тану туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы № 350-V шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына сәйкес және Атырау облыстық Әділет департаментінің ұсынысын басшылыққа ала отырып, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 258-ІV "Салық ставкаларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4-6-110 санымен тіркелген, аудандық "Дендер" газетінде 2011 жылғы 13 қаңтарда жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
2. Индер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 319-V "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Индер ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3394 санымен тіркелген, аудандық "Дендер" газетінде 2015 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
3. Шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХVІ сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы
Б. Сапаров

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 15 февраля 2016 года № 350-V
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рукодоствуясь представлением департамента Юстиции Атырауской области, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Индерского районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 258-ІV "Об установлении налоговых ставок" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-6-110, опубликовано 31 января 2011 года в газете "Дендер").
2. Признать утратившим силу решение Индерского районного маслихата от 25 ноября 2015 года № 319-V "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Индерском районе" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3394, опубликовано 31 декабря 2015 года в газете "Дендер").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель внеочередной ХХХVІ
сессии районного маслихата,
секретарь маслихата
Б. Сапаров