Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 161 "Мақат ауданының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру және Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 133 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 26 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 161 "Мақат ауданының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесін құру және Ережесін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3278 санымен тіркелген, аудандық "Мақат тынысы" газетінің 2015 жылғы 2 шілдедегі № 26 санында жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Мақат ауданының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі құрылсын.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ж. Бұхарбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі Б. Сәрсенғалиев

О внесении изменении в постановление акимата от 13 июля 2015 года № 161 "О создании и утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции Макатского района"
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 29 июля 2016 года № 133
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" и статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменение в постановление акимата от 13 июля 2015 года № 161 "О создании и утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции Макатского района" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3278, опубликованного в районной газете "Макат тынысы" № 26 от 2 июля 2015 года):
пункт 1 настоящего постановления изложить в новой редакции:
"1. Создать государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции Макатского района".".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарата акима Макатского района" Ж. Бухарбаева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Аким района Б. Сарсенгалиев