Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күштері жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 1 маусымдағы № 1092 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабының 1-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын жүзеге асыру Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі басшысының міндетін атқарушы Б.Қуанышбековке жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Г.Құрманбековаға жүктелсін.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов
Шымкент қаласы әкімдігінің
"1" маусым 2016 жылғы
№ 1092 қаулысына қосымша
Шымкент қаласы әкімдігінің күштері жойылған кейбір қаулыларының тiзбесi
1. Шымкент қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 3 шілдедегі № 1304 "Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2746 тіркелген, 2014 жылы 8 тамызда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған);
2. Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 204 "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3587 тіркелген, 2016 жылы 19 ақпанда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған);
3. Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 205 "2016 жылға халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3588-нөмірімен тіркелген, 2016 жылдың 19 ақпанда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 1 июня 2016 года № 1092
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Шымкент согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Исполнение настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя отдела занятости и социальных программ города Шымкент Куанышбекова Б.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курманбекову Г.
Аким города Г.Абдрахимов
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкент
от "1" июня 2016 года
№ 1092
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
1. Постановление акимата города Шымкент от 3 июля 2014 года № 1304 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2746, опубликовано 8 августа 2014 года в газете "Панорама Шымкента");
2. Постановление акимата города Шымкент от 10 февраля 2016 года № 204 "Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3587, опубликовано 19 февраля 2016 года в газете "Панорама Шымкента");
3. Постановление акимата города Шымкент от 10 февраля 2016 года № 205 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3588, опубликовано 19 февраля 2016 года в газете "Панорама Шымкента").