Арыс қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2016 жылғы 4 марта № 52/307-V шешiмi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5 тармағына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының мына шешімдерінің күші жойылсын:
1. ""Б" корпусындағы Арыс қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 42/259-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3303 тіркелген, 2015 жылғы 15 тамыздағы "Арыс ақиқаты" газетінің 33-санында жарияланған) шешімі.
2. Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 44/268-V ""Б" корпусындағы Арыс қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 42/259-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3375 тіркелген, 2015 жылғы 7 қарашадағы "Арыс ақиқаты" газетінің 45-санында жарияланған) шешімі.
3. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 46/279-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3470 тіркелген, 2016 жылғы 1 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетінің 1-санында жарияланған) шешімі.
4. "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 37/220-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3068 тіркелген, 2015 жылғы 14 наурыздағы "Арыс ақиқаты" газетінің 13-санында жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Әбдіхалық

Об признании утратившими силу некоторых решений Арысского городского маслихата
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 марта 2016 года № 52/307-V
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 4 пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующих решений Арысского городского маслихата:
1. Решение Арысского городского маслихата от 17 июля 2015 года № 42/259-V "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Арысского городского маслихата корпуса "Б"" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3303, опубликованное 15 августа 2015 года в номере 33 газете "Арыс ақиқаты").
2. Решение Арысского городского маслихата от 29 сентября 2015 года № 44/268-V "О внесении изменения в решение Арысского городского маслихата от 17 июля 2015 года № 42/259-V "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Арысского городского маслихата корпуса "Б"" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3375, опубликованное в 7 ноября 2015 года в номере 45 газете "Арыс ақиқаты").
3. Решение Арысского городского маслихата от 16 ноября 2015 года № 46/279-V "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3470, опубликованное 1 января 2016 года в номере 1 газете "Арыс ақиқаты").
4. Решение Арысского городского маслихата от 27 января 2015 года № 37/220-V "О допольнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3068, опубликованное 14 марта 2015 года в номере 13 газете "Арыс ақиқаты").
2. Решение вступает в силу со дня его официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
Қ.Әбдіхалық