"Кентау қаласының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Кентау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 03 шілдедегі № 175 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 12 ақпандағы № 41 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының, 8-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кентау қаласының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Кентау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 03 шілдедегі № 175 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3301 тіркелген, 2015 жылғы 15 тамыздағы "Кентау шұғыласы" "Кентау" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ә.Әуелбековке жүктелсін.
Кентау қаласының әкімі Ә.Мақұлбаев

О признании утратившим силу постановление акимата города Кентау от 03 июля 2015 года № 175 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Кентау"
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 12 февраля 2016 года № 41
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кентау от 03 июля 2015 года № 175 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Кентау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3301, опубликовано 15 августа 2015 года в газете "Кентау", "Кентау шұғыласы").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Ауелбекова А.
Аким города Кентау А.Макулбаев