Кентау қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 18 мамырдағы № 128 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1 Қосымшаға сәйкес Кентау қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімінің орынбасары Б.Кнатовқа жүктелсін.
Кентау қаласының әкімі Ә.Мақұлбаев
Кентау қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 18 мамырдағы
№ 128 қаулысына қосымша
Кентау қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбeсі
1. Кентау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 30 "Кентау қаласы әкімдігінің "Кентау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3043 тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпанда "Кентау", "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) қаулысы;
2. Кентау қаласы әкімдігінің 15 сәуір 2015 жылғы № 103 "Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3178 тіркелген, 2015 жылғы 23 мамырда "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) қаулысы;
3. Кентау қаласы әкімдігінің 15 қаңтар 2016 жылғы № 12 "2016 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3532 тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтарда "Кентау", "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) қаулысы.
4. Кентау қаласы әкімдігінің 16 ақпан 2016 жылғы № 45 "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3601 тіркелген, 2016 жылғы 27 ақпанда "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата города Кентау
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 18 мая 2016 года № 128
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата города Кентау согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кентау Б. Кнатова.
Аким города Кентау А.Макулбаев
Приложение к постановлению
акимата города Кентау
от 18 мая 2016 года № 128
Перечень постановлений акимата города Кентау признанных утратившим силу
1. Постановление акимата города Кентау от 10 февраля 2015 года № 30 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Кентауский городской отдел занятости и социальных программ" акимата города Кентау" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3043, опубликовано 28 февраля 2015 года в газете "Кентау", "Кентау шұғалысы");
2. Постановление акимата города Кентау от 15 апреля 2015 года № 103 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3178, опубликовано 23 мая 2015 года в газете "Кентау", "Кентау шұғыласы");
3. Постановление акимата города Кентау от 15 января 2016 года № 12 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3532, опубликовано 22 января 2016 года в газете "Кентау", "Кентау шұғыласы");
4. Постановление акимата города Кентау от 16 февраля 2016 года № 45 "Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2016 году" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3601, опубликовано 27 февраля 2016 года в газете "Кентау", "Кентау шұғыласы").