Түркістан қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 3 ақпандағы № 53/299-V шешімі
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5 тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына және Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 2-26-3/472 хатына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Түркістан қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б.Сулейменов
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Ғ.Сарсенбаев
Түркістан қалалық мәслихатының
2016 жылғы 03 ақпандағы № 53/299-V
шешіміне қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 45/256-V «Түркістан қаласының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы» шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3363 тіркелген, 2015 жылғы 28 қазандағы «Түркістан» газетінде № 43 жарияланған),
2. Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 45/257-V «Б» корпусындағы Түркістан қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3349 тіркелген, 2015 жылғы 16 қазандағы «Түркістан» газетінде № 42 жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Туркестанского городского маслихата
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 3 февраля 2016 года № 53/299-V
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и письма Департамента юстиции Южно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 2-26-3/472, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Туркестанского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                       Б.Сулейменов
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Сарсенбаев
Приложение к решению
Туркестанского городского
маслихата от 03 февраля
2016 года № 53/299-V
Перечень
утративших силу некоторых решений
Туркестанского городского маслихата
1. Решение Туркестанского городского маслихата от 25 сентября 2015 года № 45/256-V «О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории города Туркестан» (Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3363, опубликованного 28 октября 2015 года в номере 47 газеты «Туркистон»).
2. Решение Туркестанского городского маслихата от 25 сентября 2015 года № 45/257-V «Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Туркестанского городского маслихата корпуса «Б» (Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3349, опубликованного 16 октября 2015 года в номере 46 газеты «Туркистон»).