Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы "Бәйдібек ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балалардың жалпы білім беретін мектептерге тасмалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" № 459 қаулысының күшін жою туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 40 бабы 2 тармағының 4 тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 37 бабы 8 тармағына сәйкес Бәйдібек ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы "Бәйдібек ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балалардың жалпы білім беретін мектептерге тасмалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" № 459 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3445 тіркелген,) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Жанғазиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі: Б.Көшербай

Об утрате силы постановления акимата Байдибекского района от 2 ноября 2015 года № 459 "Об утверждении схемы и правила перевозки в обще образовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Байдибекского района"
Постановление акимата Байдибекского района Южно-Казахстанской области от 29 марта 2016 года № 65
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" и пункта 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государсвенном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимата района Байдибек ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановления акимат Байдибекского района от 2 ноября 2015 года № 459 "Об утверждении схемы и правила перевозки в обще образовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Байдибекского района (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3445) считать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Жангазиев Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Акима района: Б.Кошербай