Отырар ауданы әкімінің 15 маусым 2016 жылғы № 7 "Отырар ауданының Отырар, Шәуілдір, Талапты, Маяқұм, Темір, Көксарай, Қоғам, Қарғалы ауыл округтері аумақтарында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімінің 2016 жылғы 1 тамыздағы № 9 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Отырар ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Отырар ауданы әкімінің 2016 жылғы 15 маусымдағы "Отырар, Шәуілдір, Талапты, Маяқұм, Темір, Көксарай, Қоғам, Қарғалы ауыл округтерінің аумақтарында табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" № 7 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3760 тіркелген, 2016 жылғы 23 маусымдағы "Отырар алқабы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Жүнісовке жүктелсін.
Аудан әкімі Е.Айтаханов

О признании утратившим силу решения акима Отырарского района от 15 июня 2016 года № 7 "Об объявлении на территории сельских округов Отырар, Шаульдер, Талапты, Маякум, Тимур, Коксарай, Когам, Каргалы Отырарского района чрезвычайного положения природного характера"
Решение акима Отырарского района Южно-Казахстанской области от 1 августа 2016 года № 9
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Отырарского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Отырарского района от 15 июня 2016 года за № 7 "Об объявлении на территории сельских округов Отырар, Шаульдер, Талапты, Маякум, Тимур, Коксарай, Когам, Каргалы Отырарского района чрезвычайного положения природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3760, опубликовано 23 июня 2016 года в газете "Отырар алкабы").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителья акима Отырарского района А.Жунисова.
Аким района Е.Айтаханов