Сайрам аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 7-46/VI шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Сайрам аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурызындағы № 29-183/V "Сайрам аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қыркүйегіндегі № 22-141/V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 21 сәуірде № 2615 тіркелген, 2014 жылдың 6 мамырдағы "Мәртөбе" және "Пульс Сайрама" газеттерінде жарияланған) шешімі;
2. Сайрам аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 37-239/V "Сайрам аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қыркүйектегі № 22-141/V "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 2907 тіркелген, 2014 жылдың 30 желтоқсандағы "Мәртөбе" және "Пульс Сайрама" газеттерінде жарияланған) шешімі.
Сессия төрағасы М.Сиддиков
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж.Сүлейменов

О признании утратившими силу некоторых решений Cайрамского районного маслихата
Решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 сентября 2016 года № 7-46/VI
В соответствии пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу следующие решения маслихата Сайрамского района:
1. Решение Сайрамского районного маслихата от 31 марта 2014 года № 29-183/V "О внесении дополнения в решения Сайрамского районного маслихата от 24 сентября 2013 года № 22-141/V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 апреля 2014 года № 2615, опубликовано в газетах "Мәртөбе" и "Пульс Сайрама" от 6 мая 2014 года);
2. Решение Сайрамского районного маслихата от 31 октября 2014 года № 37-239/V "О внесении изменений в решения Сайрамского районного маслихата от 24 сентября 2013 года № 22-141/V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 декабря 2014 года № 2907, опубликовано в газетах "Мәртөбе" и "Пульс Сайрама" от 30 декабря 2014 года).
Председатель сессии М.Сиддиков
Секретарь районного
маслихата Ж.Сулейменов