Сайрам аудандық мәслихаты шешімдерінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 ақпандағы № 51-365/V шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 40 бабы 2 тармағының 4 тармақшасына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 қазандағы № 46-328/V "Пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 24 қарашада № 3439 тіркелген, 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мәртөбе" және "Пульс Сайрама" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Сайрам аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 шілдедегі № 44-313/V "Б" корпусындағы Сайрам аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 6 тамызда № 3309 тіркелген, 2015 жылғы 21 тамыздағы "Мәртөбе" және "Пульс Сайрама" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы Е.Беркінбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж.Сүлейменов

О признании утратившими силу решений Сайрамского районного маслихата
Решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2016 года № 51-365/V
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 4 пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1 Признать утратившим силу решение Сайрамского районного маслихата от 27 октября 2015 года № 46-328/V "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3439 от 24 ноября 2015 года, опубликовано 4 декабря 2015 года в газетах "Мәртөбе" и "Пульс Сайрама").
2 Признать утратившим силу решение Сайрамского районного маслихата от 21 июля 2015 года № 44-313/V "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Сайрамского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3309 от 6 августа 2015 года, опубликовано 21 августа 2015 года в газетах "Мәртөбе" и "Пульс Сайрама").
Председатель сессии Е.Беркинбаев
Секретарь районного
маслихата Ж.Сулейменов