Сарыағаш ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 234 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Сарыағаш ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ж.Әлсеитовке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Парманов
Сарыағаш ауданы әкімдігінің
"29" сәуір 2016 жылғы
№ 234 қаулысына қосымша
Сарыағаш ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының тізбесі
1. Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 46 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2557 болып тіркелген, "Сарыағаш" газетінің 2014 жылғы 19 наурыздағы № 39-41 (11370) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
2. Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 47 "Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2558 болып тіркелген "Сарыағаш" газетінің 2014 жылғы 19 наурыздағы № 39-41 (11370) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
3. Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 579 "2016 жылға халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3407 болып тіркелген "Сарыағаш" газетінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 45 (11490) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
4. Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 710 "2016 жылға халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 579 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3514 болып тіркелген "Сарыағаш" газетінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 2-3 (11499-11500) нөмірінде жарияланған) қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата Сарыагашского района
Постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 234
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые постановления акимата Сарыагашского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Альсеитова Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Б.Парманов
Приложение к постановлению
акимата Сарыагашского района
от "29" апреля 2016 года № 234
Перечен некоторые нормативные правовые постановления акимата Сарыагашского района утративших силу
1. Постановление акимата Сарыагашского района от 11 февраля 2014 года № 46 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2557, опубликовано в газете "Сарыагаш" 19 марта 2014 года № 39-41 (11370));
2. Постановление акимата Сарыагашского района от 11 февраля 2014 года № 47 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2558, опубликовано в газете "Сарыагаш" 19 марта 2014 года № 39-41 (11370));
3. Постановление акимата Сарыагашского района от 26 октября 2015 года № 579 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3407, опубликовано в газете "Сарыагаш" 13 ноября 2015 года № 45 (11490));
4. Постановление акимата Сарыагашского района от 28 декабря 2015 года № 710 "О внесении изменения в постановление акимата Сарыагашского района от 26 октября 2015 года № 579 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3514, опубликовано в газете "Сарыагаш" 15 января 2016 года № 2-3 (11499-11500));

5. Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 04 ақпандағы № 48 "2016 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3585 болып тіркелген "Сарыағаш" газетінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 11-12 (11508-11509) нөмірінде жарияланған) қаулысы.

5. Постановление акимата Сарыагашского района от 4 февраля 2016 года № 48 "Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3585, опубликовано в газете "Сарыагаш" 26 февраля 2016 года № 11-12 (11508-11509));