"Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Созақ ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 30 шілдедегі № 222 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 3 мамырдағы № 191 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-V Заңының 27 бабына сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ басбостандығынан айыру орындарынанбосатылған адамдар және интернаттықұйымдарды бітіруші кәмелеткетолмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Созақ ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 30 шілдедегі № 222 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2360 тіркелген, 2013 жылғы 4 қыркүйекте "Созақ үні" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Әлмағанбетке жүктелсін.
Аудан әкімі М.Исаев

О признании утратившим силу постановлениеакимата Созакского района от 30 июля 2013 года № 222 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпусников интернатных организаций"
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 3 мая 2016 года № 191
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от23 января 2001 года "О местном государственном управлениии самоуправлении в Республике Казахстан" и 27 Закона Республика Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V"О прововых актах", акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района от 30 июля 2013 года № 222 "Об установлении квота рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекцийа также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпусников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2360, опубликовано 4 сентября 2013 года в газете "Созақ үні").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Алмаганбета
Аким района М.Исаев