Төлеби ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 18 мамырдағы № 166 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Төлеби ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Бекмұрзаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә.Тұрғымбеков
Төлеби ауданы әкімдігінің
"18" мамыр 2016 жылғы
№ 166 қаулысына қосымша
Төлеби ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының тізбесі
1. Төлеби ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 775 "Төлеби ауданының ленгер қаласы, ауылдық округтері әкімдері аппараттары мемлекеттік мекемелерін қайта атау және олардың ережелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2980 болып тіркелген "Ленгер жаршысы" газетінің 2015 жылғы 25 ақпанындағы № 8 (496) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
2. Төлеби ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 776 "Төлеби аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3012 болып тіркелген "Ленгер жаршысы" газетінің 2015 жылғы 28 ақпандағы № 9 (497) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
3. Төлеби ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 78 "Төлеби аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3039 болып тіркелген "Ленгер жаршысы" газетінің 2015 жылғы 28 ақпандағы № 9 (497) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
4. Төлеби ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 223 "Төлеби аудандық ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Төлеби ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 776 қаулысына өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3208 болып тіркелген "Ленгер жаршысы" газетінің 2015 жылғы 20 маусымда № 24 (512) нөмірінде жарияланған) қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата Толебийского района
Постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 18 мая 2016 года № 166
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые постановления акимата Толебийского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Бекмурзаева С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А.Тургумбеков
Приложениек постановлению
акимата Толебийского района от
"18"мая 2016 года № 166
Перечен некоторые нормативные правовые постановления акимата Толебийского района утративших силу
1. Постановление акимата Толебийского района от 31 декабря 2014 года № 775 "О переименовании государственных учреждений аппаратов акима города Ленгера, сельских округов Толебийского района и утверждении их положений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2980, опубликовано в газете "Ленгер жаршысы" 25 февраля 2015 года № 8 (496));
2. Постановление акимата Толебийского района от 31 декабря 2014 года № 776 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Толебийского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3012, опубликовано в газете "Ленгер жаршысы" 28 февраля 2015 года № 9 (497));
3. Постановление акимата Толебийского района от 10 февраля 2015 года № 78 "Об утверждении положений государственных учреждении "Отдел занятности и социального программирования Толебийского района"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3039, опубликовано в газете "Ленгер жаршысы" 28 февраля 2015 года № 9 (497));
4. Постановление акимата Толебийского района от 15 мая 2015 года № 223 "О внесении изменения в постановление акимата Толебийского района от 31 декабря 2014 года № 776 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Толебийского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3208, опубликовано в газете "Ленгер жаршысы" 20 июня 2015 года № 24 (512));

5. Төлеби ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 266 "Төлеби ауданы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3243 болып тіркелген "Ленгер жаршысы" газетінің 2015 жылғы 15 тамыздағы № 33 (521) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
6. Төлеби ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 наурыздағы № 77 "Төлеби ауданының Ленгер қаласы, ауылдық округтері әкімдері аппараттары мемлекеттік мекемелерін қайта атау және олардың ережелерін бекіту туралы" Төлеби ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 775 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3653 болып тіркелген "Ленгер жаршысы" газетінің 2016 жылғы 28 наурыздағы № 14-17 (555-558) нөмірлерінде жарияланған) қаулысы;

5. Постановление акимата Толебийского района от 11 июня 2015 года № 266 "Об утверждении Регламента акимата Толебийского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3243, опубликовано в газете "Ленгер жаршысы" 15 август 2015 года № 33 (521));
6. Постановление акимата Толебийского района от 5 марта 2016 года № 77 "О внесении дополнений в Постановление акимата Толебийского района от 31 декабря 2014 года № 775 "О переименовании государственных учреждений аппаратов акима города Ленгера, сельских округов Толебийского района и утверждении их положений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3653, опубликовано в газете "Ленгер жаршысы" 28 марта 2016 года № 14-17 (555-558));