"Шығыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 113 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 шілдедегі N 213 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 44-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 113 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 3979, 2015 жылғы 8 маусымдағы № 64 (17153) "Дидар", 2015 жылғы 6 маусымдағы № 65 (19664) "Рудный Алтай" облыстық газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және ресми жариялануға тиіс.
Шығыс Қазақстан облысының
әкімі Д. Ахметов

О признании утратившим силу постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 6 мая 2015 года № 113 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление земельных отношений Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 14 июля 2016 года № 213
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 2 статьи 44 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление земельных отношений Восточно-Казахстанской области" от 6 мая 2015 года № 113 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3979, опубликованное в областных газетах "Дидар" от 8 июня 2015 года № 64 (17153), "Рудный Алтай" от 6 июня 2015 года № 65 (19664).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким
Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов