Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 14803 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 20 мамырдағы № 6971 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 10 наурыздағы № 15227 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабының 8-тармағына, 43-1-бабына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 14803 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 20 мамырдағы № 6971 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы" қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Өскемен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Өскемен қаласы әкімдігінің мынадай қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Өскемен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 20 мамырдағы № 6971 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2969 тіркелген, 2013 жылғы 13 маусымда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) қаулысы;
2) Өскемен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 27 наурыздағы № 4378 "Өскемен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 20 мамырдағы № 6971 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3236 тіркелген, 2014 жылғы 01 мамырда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) қаулысы.".
2. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің заңгерлік бөлімі апта мерзімінде әділет органына осы қаулының көшірмесін қоса ұсынумен енгізілген өзгерістер туралы хабарласын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің жалпы бөлімі, "Өскемен қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі апта мерзімінде ресми жариялау көздеріне қаулының көшірмесін қоса ұсынумен енгізілген өзгерістер туралы хабарласын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Е.А. Шурмановқа жүктелсін.
Өскемен қаласының
әкімі Т. Қасымжанов

О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 10 февраля 2016 года № 14803 "О признании утратившим силу постановления акимата города Усть-Каменогорска от 20 мая 2013 года № 6971 "О квоте рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 10 марта 2016 года № 15227
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 21-1, статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 10 февраля 2016 года № 14803 "О признании утратившим силу постановление акимата города Усть-Каменогорска от 20 мая 2013 года № 6971 "О квоте рабочих мест для инвалидов" следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Усть-Каменогорска";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Усть-Каменогорска:
1) постановление акимата города Усть-Каменогорска от 20 мая 2013 года № 6971 "О квоте рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2969, опубликовано 13 июня 2013 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск");
2) постановление акимата города Усть-Каменогорска от 27 марта 2014 года № 4378 "О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 20 мая 2013 года № 6971 "О квоте рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3236, опубликовано 01 мая 2014 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск").".
2. Юридическому отделу государственного учреждения "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" в недельный срок сообщить в орган юстиции о внесенных изменениях с приложением копии настоящего постановления.
2. Общему отделу государственного учреждения "Аппарат акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области", государственному учреждению "Отдел внутренней политики города Усть-Каменогорска" в недельный срок сообщить в источники официального опубликования о внесенных изменениях с приложением копии постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима города Шурманова Е.А.
Аким города
Усть-Каменогорска Т. Касымжанов