Абай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 138 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Абай ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 94 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 22 шілдеде 4609 нөмірімен тіркелген, "Абай елі" газетінде № 28 (388) 24 - 31 шілде 2016 жылғы нөмірінде жарияланған);
2) "Абай ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 95 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2016 жылғы 12 шілдеде 4595 нөмірімен тіркелген, "Абай елі" газетінде № 28 (388) 24 - 31 шілде 2016 жылғы нөмірінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімі аппаратының басшысы С. Мұқажанға жүктелсін.
Аудан әкімі Т. Мүсәпірбеков

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Абайского района
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 31 августа 2016 года № 138
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Абайского района:
1) постановление акимата Абайского района от 29 июня 2016 года № 94 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и освобожденных из мест лишения свободы по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4609 от 22 июля 2016 года, опубликовано в газете "Абай елі" от 24-31 июля 2016 года № 28 (388);
2) постановление акимата Абайского района от 29 июня 2016 года № 95 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4595 от 12 июля 2016 года, опубликовано в газете "Абай елі" от 24-31 июля 2016 года № 28 (388);
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района Мукажан С.
Аким района Мусапирбеков Т.