"Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округінің "Қалижан" шаруа қожалығындағы шектеу іс-шараларын алып тастау туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 16 тамыздағы № 2 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 212 ұсынысы негізінде Қарабас ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округінің "Қалижан" шаруа қожалығында шектеу іс-шаралары ауыл шаруашылық малдар арасында бруцеллез ошағын жою мақсатындағы малдәрігерлік шұғыл жоспар көлемі толығымен орындалуына байланысты алынып тасталсын.
2. 2016 жылдың 5 мамырдағы № 1 Қарабас ауылдық округі әкімінің "Бесқарағай ауданы Қарабас ауылдық округі Қарабас ауылында және "Қалижан" шаруа қожалығында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімі (2016 жылдың 11 маусымында аудандық "Бесқарағай тынысы" газетінің № 49 санында жарияланған, нормативтік құқықтық актілер реестірінде 1 мамыр 2016 жылы тіркелген № 4555) "Қалижан" шаруа қожалығында шектеу іс-шаралары деген бөлігі күшін жойды деп саналсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
Қарабас ауылдық
округінің әкімі О. Болысбеков

О снятии ограничительных мероприятий, в крестьянском хозяйстве "Калижан" Карабасского сельского округа Бескарагайского района
Решение акима Карабасского сельского округа Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 16 августа 2016 года № 2
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Бескарагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора от 12 августа 2016 года за № 212, аким Карабасского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в крестьянском хозяйстве "Калижан" Карабасского сельского округа Бескарагайского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага заболевания, бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решенияя акима Карабасского сельского округа от 5 мая 2016 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Карабас и в крестьянском хозяйстве "Калижан" Карабасского сельского округа Бескарагайского района" (опубликовано в районной газете "Бесқарағай тынысы" 11 июня 2016 года №49, зарегистрировано в реестре нормативного правовых актов 1 июня 2016 года № 4555) в части установление ограничительных мероприятий в крестьянском хозяйстве "Калижан".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Карабасского
сельского округа О. Болысбеков