"Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 711 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 ақпандағы N 18 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабы 8-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 711 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 29 мамырда № 2966 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Н.Лазуринге жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г.Акулов

О признании утратившим силу постановления акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 24 апреля 2013 года № 711 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 15 февраля 2016 года № 18
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 24 апреля 2013 года № 711 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2966 от 29 мая 2013 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района С.Н.Лазурина.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Г.Акулов