"Глубокое ауданы бойынша "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2015 жылғы 28 мамырдағы № 246 қаулының күші жойылған деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 12 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 – бабының 1 – тармағының негізінде, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
""Глубокое ауданы бойынша "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Глубокое ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 246 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 03 маусымында № 3982 болып тіркелген, аудандық "Ақ Бұлақ" газетінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 44 санында, "Огни Прииртышья" газетінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 44 санында жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
Глубокое ауданының әкімі К. Байгонусов

О признании утратившим силу постановления от 28 мая 2015 года № 246 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" по Глубоковскому району"
Постановление акимата Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 22 января 2016 года № 12
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании пункта 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Постановление Глубоковского районного акимата от 28 мая 2015 года № 246 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" по Глубоковскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 03 июня 2015 года № 3982, опубликованное в районных газетах "Огни Прииртышья" от 12 июня 2015 года № 44, "Ақ Булақ" от 12 июня 2015 года № 44) признать утратившим силу.
Аким Глубоковского района К. Байгонусов