"Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2014 жылғы 24 ақпандағы № 878 қаулының күшi жойылған деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 15 ақпандағы № 48 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 1-тармағының негізінде, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Глубокое ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 878 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 27 наурызында № 3211 болып тіркелген, аудандық "Огни Прииртышья" газетінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 27, "Ақ Бұлақ" газетінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 27 сандарында жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
Глубокое ауданының әкімі К. Байгонусов

О признании утратившим силу постановления от 24 февраля 2014 года № 878 "Об установлении квоты рабочих мест"
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 15 февраля 2016 года № 48
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании пункта 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Постановление Глубоковского районного акимата от 24 февраля 2014 года № 878 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 марта 2014 года № 3211, опубликованное в районных газетах "Огни Прииртышья" от 15 апреля 2014 года № 27, "Ак Булак" от 15 апреля 2014 года № 27) признать утратившим силу.
Аким Глубоковского района К. Байгонусов