"2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" Зырян ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 462 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 156 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" Зырян ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 462 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4344 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтардағы №4 "Пульс! Зыряновска" және "Көктас таңы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Зырян ауданының әкімі А.Кәрімов

О признании утратившим силу постановления акимата Зыряновского района от 18 декабря 2015 года № 462 "Об организации и финансировании общественных работ в 2016 году"
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 17 мая 2016 года N 156
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Зыряновского района от 18 декабря 2015 года № 462 "Об организации и финансировании общественных работ в 2016 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4344, опубликованное в газетах "Пульс! Зыряновска" и "Көктас таңы" 28 января 2016 года № 4).
Аким Зыряновского района А.Каримов