Күршім ауданы әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі N 134 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күршім ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 203 "Күршім ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 шілдедегі № 4039 болып тіркелген, 2015 жылы 31 шілдеде аудандық "Рауан" - "Заря" газеттерінің № 61 санында жарияланған) қаулысына өзгеріс енгізу туралы Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 203 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қ. Әзімбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Күршім
ауданының әкімі С.Чукаев

О признании утратившим силу постановление акимата Курчумского района
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 11 апреля 2016 года № 134
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8, статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Курчумского района за № 203 от 26 июня 2015 года "Порядок перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Курчумского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4039 от 16 июля 2015 года, опубликовано в районной газете "Рауан", "Заря" за № 61 от 31 июля 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Азимбаеву К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким Курчумского района С.Чукаев