Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 15-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімін күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 10 тамыздағы № 3-9 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы №15-1 "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3486 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің көшірмесін бір апта мерзімінде белгіленген тәртіпте Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментіне және жариялауға ұсынсын.
3. Осы шешім қол қойылған күннен қолданысқа енгізіледі.
Сессиясы төрағасы Г.Мұқанова
Мәслихат хатшысы Е.Таңатов

О признании утратившим силу решение Бокейординского районного маслихата от 12 марта 2014 года № 15-1 "Об утверждении регламента Бокейординского районного маслихата"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 августа 2016 года № 3-9
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бокейординского районного маслихата от 12 марта 2014 года №15-1 "Об утверждении регламента Бокейординского районного маслихата" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3486).
2. Аппарату районного маслихата (А.Хайруллин) копию настоящего решения в недельный срок представить в Департамент юстиции Западно-Казахстанской области и на опубликование.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии Г.Муханова
Секретарь маслихата Е.Таңатов