"Астана қаласының Балалар құқықтарын қорғау жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесін " Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен қайта құру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 107-610 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 107-1903 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 02 маусымдағы № 107-1110 қаулысы.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының Балалар құқықтарын қорғау жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесін "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен қайта құру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 107-610 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 107-1903 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 973 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 138 (3343) "Астана ақшамы" және 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 138 (3361) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының кіріспесіндегі "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы" деген сөздер мен сандар "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі" деген сөздер мен сандармен ауыстырылсын.
2. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулының көшірмесін "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жазба және электрондық түрде жолд чау және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Астана қаласының әкімі Ә. Исекешев

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 26 октября 2015 года № 107-1903 "О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 17 апреля 2014 года № 107-610 "О реорганизации Государственного учреждения "Управление по защите прав детей города Астаны" путем присоединения к Государственному учреждению "Управление образования города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 2 июня 2017 года № 107-1110.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 26 октября 2015 года № 107-1903 "О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 17 апреля 2014 года № 107-610 "О реорганизации Государственного учреждения "Управление по защите прав детей города Астаны" путем присоединения к Государственному учреждению "Управление образования города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 973, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 8 декабря 2015 года № 138 (3343) и "Вечерняя Астана" от 8 декабря 2015 года № 138 (3361) следующие изменения:
в преамбуле вышеуказанного постановления слова и цифры "от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" заменить словами и цифрами "от 6 апреля 2016 года "О правовых актах".
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление образования города Астаны" направление копии настоящего постановления в печатном и электронном виде для официального опубликования в Информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, и размещение на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Аким города Астаны A. Исекешев