Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 ақпандағы № 28-171 "Алматы облысы мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2021 жылғы 5 қазандағы № 8-49 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Алматы облыстық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысы мәслихатының Регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 14 ақпандағы № 28-171 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2612 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихаты аппаратының басшысы Е.Б. Курманбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың хатшысы Ж. Жөргенбаев

О признании утратившим силу решения Алматинского областного маслихата от 14 февраля 2014 года № 28-171 "Об утверждении Регламента Алматинского областного маслихата"
Решение маслихата Алматинской области от 5 октября 2021 года № 8-49
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алматинского областного маслихата "Об утверждении Регламента Алматинского областного маслихата" от 14 февраля 2014 года № 28-171 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2612).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Алматинского областного маслихата Курманбаева Е. Б.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь областного маслихата Ж. Жоргенбаев