Жаңақорған кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджет туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 160 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақорған кентінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше № 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –742 853,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 93143,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1700,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 648 010,7 мың теңге;
2) шығындар – 759 423,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете поселке Жанакорган на 2022-2024 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 30 декабря 2021 года № 160. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жанакорган на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующем обьеме:
1) доходы- 742 853,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступление - 93 143,0 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 1 700,0 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 648 010,7 тысяч теңге;
2) затраты –759 423,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 ;
бюджетные кредиты – 0 ;
погащение бюджетных кредитов – 0 ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 570,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16570,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 28.11.2022 № 295 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының хатшыcы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған аудандық маслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 162 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған кентінің 2022 жылға арналған бюджеті

5) дефицит (профицит) бюджета - -16 570,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 570,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 28.11.2022 № 295 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Г.Сопбеков
приложение 1 к решению
Жанакорганского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 160
Бюджет поселка Жанакорган на 2022 год