Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 88 шешімі.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарабалық кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 344 714,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 92 003,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 252 711,4 мың теңге;
2) шығындар – 355 895,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 181,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 181,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.12.2022 № 179 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Қарабалық кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 31 166,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Белоглин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 234,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 837,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 397,3 мың теңге;
2) шығындар – 27 837,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 603,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 603,5 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.12.2022 № 179 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022 жылға арналған Белоглин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17 758,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Бозкөл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 955,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 713,0 мың теңге;

О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28 декабря 2021 года № 88.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 344 714,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 92 003,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 252 711,4 тысяч тенге;
2) затраты – 355 895,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 181,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 181,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.12.2022 № 179 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете поселка Карабалык предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 31 166,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 234,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 837,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 397,3 тысяч тенге;
2) затраты – 27 837,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 603,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 603,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.12.2022 № 179 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Учесть, что в бюджете Белоглинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 17 758,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Боскольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 955,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 713,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 23 242,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 916,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 961,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 961,4 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.12.2022 № 179 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2022 жылға арналған Бозкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 328,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Бөрлі ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 041,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 494,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 547,1 мың теңге;
2) шығындар – 28 860,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -819,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 819,1 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.12.2022 № 179 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2022 жылға арналған Бөрлі ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 19 786,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Лесное ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 489,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 236,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 253,4 мың теңге;
2) шығындар – 20 987,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -498,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 498,5 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.12.2022 № 179 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2022 жылға арналған Лесное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 002,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Михайлов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

поступлениям трансфертов – 23 242,0 тысячи тенге;
2) затраты – 27 916,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 961,4 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 961,4 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.12.2022 № 179 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Учесть, что в бюджете Боскольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 18 328,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Бурлинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 041,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 494,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 26 547,1 тысяч тенге;
2) затраты – 28 860,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -819,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 819,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.12.2022 № 179 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Учесть, что в бюджете Бурлинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 19 786,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет села Лесное на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 489,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 236,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 253,4 тысячи тенге;
2) затраты – 20 987,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -498,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 498,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.12.2022 № 179 (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Учесть, что в бюджете села Лесное предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 12 002,0 тысячи тенге.
11. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 18 843,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 031,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 812,3 мың теңге;
2) шығындар – 21 209,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 365,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 365,9 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.12.2022 № 179 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2022 жылға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 597,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Новотроицк ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 141,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 908,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 66 233,8 мың теңге;
2) шығындар – 70 368,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -226,4 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 226,4 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.12.2022 № 179 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2022 жылға арналған Новотроицк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17 299,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Победа ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 397,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 414,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 983,5 мың теңге;
2) шығындар – 20 869,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -472,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 472,2 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.12.2022 № 179 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2022 жылға арналған Победа ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14 205,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Өрнек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 18 843,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 031,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 16 812,3 тысяч тенге;
2) затраты – 21 209,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 365,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 365,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.12.2022 № 179 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме13 597,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Новотроицкого сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 141,8 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 908,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 66 233,8 тысячи тенге;
2) затраты – 70 368,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -226,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 226,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.12.2022 № 179 (вводится в действие с 01.01.2022).
14. Учесть, что в бюджете Новотроицкого сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 17 299,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет села Победа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 397,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 414,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 983,5 тысячи тенге;
2) затраты – 20 869,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -472,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 472,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.12.2022 № 179 (вводится в действие с 01.01.2022).
16. Учесть, что в бюджете села Победа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 14 205,0 тысячи тенге.
17. Утвердить бюджет Урнекского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложению 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 21 034,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 498,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 536,2 мың теңге;
2) шығындар – 21 462,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -428,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 428,2 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.12.2022 № 179 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2022 жылға арналған Өрнек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 577,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Қособа ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 794,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 118,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 676,1 мың теңге;
2) шығындар – 27 972,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 178,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 178,4 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.12.2022 № 179 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2022 жылға арналған Қособа ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 127,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Смирнов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 435,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 153,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 79 282,3 мың теңге;
2) шығындар – 83 605,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 170,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 170,6 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.12.2022 № 179 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2022 жылға арналған Смирнов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 19 724,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

1) доходы – 21 034,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 498,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 536,2 тысяч тенге;
2) затраты – 21 462,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -428,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 428,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.12.2022 № 179 (вводится в действие с 01.01.2022).
18. Учесть, что в бюджете Урнекского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 15 577,0 тысячи тенге.
19. Утвердить бюджет Кособинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 794,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 118,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 676,1 тысяч тенге;
2) затраты – 27 972,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 178,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 178,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.12.2022 № 179 (вводится в действие с 01.01.2022).
20. Учесть, что в бюджете Кособинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 15 127,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 435,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 153,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 79 282,3 тысячи тенге;
2) затраты – 83 605,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 170,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 170,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.12.2022 № 179 (вводится в действие с 01.01.2022).
22. Учесть, что в бюджете Смирновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 19 724,0 тысячи тенге.

23. Станционный ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 817,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 303,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21 514,3 мың теңге;
2) шығындар – 26 300,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 483,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 483,4 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.12.2022 № 179 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2022 жылға арналған Станционный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 611,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін
25. Тоғызақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138 660,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 866,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 130 794,5 мың теңге;
2) шығындар – 144 840,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 180,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 180,2 мың теңге.

23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 817,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 303,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 21 514,3 тысяч тенге;
2) затраты – 26 300,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 483,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 483,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.12.2022 № 179 (вводится в действие с 01.01.2022).
24. Учесть, что в бюджете Станционного сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 15 611,0 тысячи тенге.
25. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 660,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 866,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 130 794,5 тысячи тенге;
2) затраты – 144 840,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 180,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 180,2 тысяч тенге.

Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.12.2022 № 179 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2022 жылға арналған Тоғызақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 947,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Тюлюбаев
Қарабалық
аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.12.2022 № 179 (вводится в действие с 01.01.2022).
26. Учесть, что в бюджете Тогузакского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2022 год в сумме 21 947,0 тысяч тенге.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата А. Тюлюбаев
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата