"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің электрондық ақпараттық ресурстарының өзара іс-қимылын қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 41 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 11 мамырдағы № 179 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2 және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2021 жылғы 4 тамыздағы № 87/қе бірлескен бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің электрондық ақпараттық ресурстарының өзара іс-қимылын қамтамасыз ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 41 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 11 мамырдағы № 179 бірлескен бұйрығының (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 31 мамырда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі (бұдан әрі – Агенттік) мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (бұдан әрі – Комитет) осы бірлескен бұйрықты мемлекеттік органдардың интернет-ресурстарында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Агенттіктің Әкімшілік-құқықтық қамтамасыз ету, мемлекеттік құпияларды қорғау және ақпараттық қауіпсіздік департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бірлескен бұйрықты ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау қызметтің тиісті бағытына жетекшілік ететін Агенттіктің және Комитеттің төрағаларының орынбасарларына жүктелсін.
5. Осы бірлескен бұйрық мемлекеттік орган басшыларының соңғысы қол қойған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің төрағасы
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және реформалар
агенттігінің төрағасы
Қ. Келімбетов

О признании утратившим силу совместного приказа Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 24 мая 2018 года № 41 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 11 мая 2018 года № 179 "Об утверждении Правил обеспечения взаимодействия электронных информационных ресурсов Комитета национальной безопасности Республики Казахстан и Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
Совместный приказ Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 22 января 2021 года № 2 и Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 4 августа 2021 года № 87/ қе
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 24 мая 2018 года № 41 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 11 мая 2018 года № 179 "Об утверждении Правил обеспечения взаимодействия электронных информационных ресурсов Комитета национальной безопасности Республики Казахстан и Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 мая 2018 года).
2. Агентству по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (далее – Агентство) и Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (далее – Комитет) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсах государственных органов.
3. Департаменту Административно-правового обеспечения, защиты государственных секретов и информационной безопасности Агентства в установленном законодательством порядке обеспечить направление настоящего совместного приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующих соответствующее направление деятельности заместителей Председателей Агентства и Комитета Республики Казахстан.
5. Настоящий совместный приказ вступает в силу со дня подписания его последним из руководителей государственного органа.
Председатель Агентства по
стратегическому планированию и
реформам Республики Казахстан ______________ К. Келимбетов
Председатель Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан _______________К. Масимов