2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Қатаркөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-33/7 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 16.01.2023 № 7С-34/7 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Қатаркөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 195884,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17242,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 159,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1724,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 176758,2 мың теңге;
2) шығындар – 209603,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

О бюджете Катаркольского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2022 года № 7С-33/7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 16.01.2023 № 7С-34/7 (вводится в действие с 01.01.2023).
1. Утвердить бюджет Катаркольского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 195884,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17242,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 159,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1724,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 176758,2 тысяч тенге;
2) затраты – 209603,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13719,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13719,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 12.12.2023 № 8С-11/9 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2023 жылға арналған ауылдық бюджеттің түсімдерінің құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -13719,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13719,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2023 № 8С-11/9 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в сельском бюджете на 2023 год предусмотрена субвенция, передаваемая из районного бюджета в сумме 19508,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений сельского бюджета на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.

175523,0
соның ішінде:
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен:
173109,0
жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
123109,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Қатаркөл ауылындағы кентішілік автомобиль жолдарын орташа жөндеу. Сосновкаға шығудан Ленин көшесіне дейінгі № 2 учаскесі, № 3 учаскесі Ленин көшесіне дейін № 27 Набережная көшесіне дейін және №4 учаскесі Калинин көшесінен № 32 Озерная көшесіне дейін № 31
123109,0
Катаркөл ауылында спортзал ғимаратын күрделі жөндеу
50000,0
Аудандық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
2414,0
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен күтіп-ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2414,0

175523,0
в том числе:
За счет трансфертов из областного бюджета:
173109,0
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
123109,0
Средний ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог в селе Катарколь Бурабайского района Акмолинской области. Участок № 2 от выезда на Сосновку до улицы Ленина, участок № 3 до улицы Ленина № 27 до улицы Набережная и участок № 4 от улицы Калинина № 32 до улицы Озерная № 31
123109,0
Капитальный ремонт здания спортзала в селе Катарколь
50000,0
За счет трансфертов из районного (города районного значения) бюджета:
2414,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий:
2414,0