2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет пен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдері туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 272 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енеді және 31.12.2025 дейін әрекет етеді.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандардың (қалалардың) бюджеттерінен бюджеттік алулар белгіленсін 2023 жылға арналған облыстық бюджетке 12 156 759 мың теңге сомасында:
Қарағанды қаласынан – 10 080 073 мың теңге;
Теміртау қаласынан – 1 865 470 мың теңге;
Шет ауданына – 211 216 мың теңге.
2. Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен 2024 жылға арналған облыстық бюджетке 13 443 337 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар белгіленсін:
Қарағанды қаласынан – 11 973 931 мың теңге;
Теміртау қаласынан – 1 018 348 мың теңге;
Шет ауданына – 451 058 мың теңге.
3. Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен 2025 жылға арналған облыстық бюджетке 16 578 501 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар белгіленсін:
Қарағанды қаласынан – 14 346 641 мың теңге;
Теміртау қаласынан – 1 841 662 мың теңге;
Шет ауданына – 390 198 мың теңге.
4. Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін 2023 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 27 181 987 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Абай ауданына – 4 464 438 мың теңге;
Ақтоғай ауданына – 909 464 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына – 2 576 894 мың теңге;
Қарқаралы ауданына – 2 778 662 мың теңге;
Нұра ауданына – 2 111 839 мың теңге;
Осакаров ауданына – 1 993 026 мың теңге;
Балқаш қаласына – 3 920 486 мың теңге;
Приозерск қаласына – 1 810 299 мың теңге;
Саран қаласына – 2 332 979 мың теңге;
Шахтинск қаласына – 4 283 900 мың теңге.
5. Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін 2024 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 27 776 432 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Абай ауданына – 4 629 855 мың теңге;
Ақтоғай ауданына – 871 683 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына – 2 279 815 мың теңге;
Қарқаралы ауданына – 2 820 779 мың теңге;
Нұра ауданына – 2 239 248 мың теңге;
Осакаров ауданына – 1 932 384 мың теңге;
Балқаш қаласына – 4 226 768 мың теңге;
Приозерск қаласына – 1 919 950 мың теңге;
Саран қаласына – 2 128 233 мың теңге;
Шахтинск қаласына – 4 727 717 мың теңге.

Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов (городов областного значения) на 2023-2025 годы
Решение Карагандинского областного маслихата от 8 декабря 2022 года № 272
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023 и действует до 31.12.2025.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить бюджетные изъятия из бюджетов районов (городов областного значения) в областной бюджет на 2023 год в сумме 12 156 759 тысяч тенге:
города Караганды – 10 080 073 тысячи тенге;
города Темиртау – 1 865 470 тысяч тенге;
Шетского района – 211 216 тысяч тенге.
2. Установить бюджетные изъятия из бюджетов районов (городов областного значения) в областной бюджет на 2024 год в сумме 13 443 337 тысяч тенге:
города Караганды – 11 973 931 тысяча тенге;
города Темиртау – 1 018 348 тысяч тенге;
Шетского района – 451 058 тысяч тенге.
3. Установить бюджетные изъятия из бюджетов районов (городов областного значения) в областной бюджет на 2025 год в сумме 16 578 501 тысяча тенге:
города Караганды – 14 346 641 тысяча тенге;
города Темиртау – 1 841 662 тысячи тенге;
Шетского района – 390 198 тысяч тенге.
4. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения) на 2023 год в сумме 27 181 987 тыс.тенге, в том числе:
Абайскому району – 4 464 438 тысяч тенге;
Актогайскому району – 909 464 тысячи тенге;
Бухар-Жыраускому району – 2 576 894 тысячи тенге;
Каркаралинскому району – 2 778 662 тысячи тенге;
Нуринскому району – 2 111 839 тысяч тенге;
Осакаровскому району – 1 993 026 тысяч тенге;
городу Балхаш – 3 920 486 тысяч тенге;
городу Приозерск – 1 810 299 тысяч тенге;
городу Сарань – 2 332 979 тысяч тенге;
городу Шахтинск – 4 283 900 тысяч тенге.
5. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения) на 2024 год в сумме 27 776 432 тысячи тенге, в том числе:
Абайскому району – 4 629 855 тысяч тенге;
Актогайскому району – 871 683 тысячи тенге;
Бухар-Жыраускому району – 2 279 815 тысяч тенге;
Каркаралинскому району – 2 820 779 тысяч тенге;
Нуринскому району – 2 239 248 тысяч тенге;
Осакаровскому району – 1 932 384 тысячи тенге;
городу Балхаш – 4 226 768 тысяч тенге;
городу Приозерск – 1 919 950 тысяч тенге;
городу Сарань – 2 128 233 тысячи тенге;
городу Шахтинск – 4 727 717 тысяч тенге.

6. Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін 2025 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 28 758 998 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Абай ауданына – 4 963 094 мың теңге;
Ақтоғай ауданына – 937 010 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына – 1 886 967 мың теңге;
Қарқаралы ауданына – 2 811 986 мың теңге;
Нұра ауданына – 2 499 265 мың теңге;
Осакаров ауданына – 2 047 225 мың теңге;
Балқаш қаласына – 4 453 808 мың теңге;
Приозерск қаласына – 2 006 637 мың теңге;
Саран қаласына – 2 109 554 мың теңге;
Шахтинск қаласына – 5 043 452 мың теңге.
7. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді және 2025 жылдың 31 желтоқсанына дейін әрекет етеді.
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов

6. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения) на 2025 год в сумме 28 758 998 тысяч тенге, в том числе:
Абайскому району – 4 963 094 тысячи тенге;
Актогайскому району – 937 010 тысяч тенге;
Бухар-Жыраускому району – 1 886 967 тысяч тенге;
Каркаралинскому району – 2 811 986 тысяч тенге;
Нуринскому району – 2 499 265 тысяч тенге;
Осакаровскому району – 2 047 225 тысяч тенге;
городу Балхаш – 4 453 808 тысяч тенге;
городу Приозерск – 2 006 637 тысяч тенге;
городу Сарань – 2 109 554 тысячи тенге;
городу Шахтинск – 5 043 452 тысячи тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и действует до 31 декабря 2025 года.
Секретарь областного маслихата С. Утешов