Жер учаскесіне жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 57/04 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, "Саяк кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің өтініші және Саяқ кенті тұрғындары жиналысының хаттамасы негізінде, Балқаш қаласысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Су алу және суару, Саяқ кенті халқының малын жер пайдаланушы Жамал Серікқызы Абдуованың 09-108-009-790 кадастрлық нөмірдегі жер учаскесі арқылы айдау мақсаттары үшін жалпы ауданы 30 гектар жер учаскесіне 6 (алты) жыл мерзімге жария сервитуты белгіленсін.
2. Саяк кентінің әкімі осы қаулыны мүдделі тұлғалардың назарына жеткізсін және осы қаулыдан туындайтын өзге де қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі Қ. Камзин

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 2 декабря 2022 года № 57/04
Руководствуясь Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления государственного учреждения "Аппарат акима поселка Саяк" и протокола собрания жителей поселка Саяк, акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок общей площадью 30 гектар сроком на 6 (шесть) лет для целей забора воды и водопоя, прогона скота населения поселка Саяк через земельный участок землепользователя Абдуовой Жамал Сериковны с кадастровым номером 09-108-009-790.
2. Акиму поселка Саяка довести настоящее постановление до сведения заинтересованных лиц и принять иные необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима города Балхаш.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Балхаш К. Камзин