Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Еңбекші ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 29 маусымдағы № 65-ш шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" № 339 Заңының 10-1-бабының 7-тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министірлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шиелі аудандық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 27.06.2022 жылғы № 09-06-126 ұсынысына сәйкес ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Еңбекші ауылдық округі, Еңбекші ауылында "Спатай" шаруа қожалығының ұсақ малдарына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекші ауылдық округі әкімі м.а. Е.Мейірбекұлы

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Енбекшинского аульного округа Шиелийского района Кызылординской области 29 июня 2022 года № 65-ш
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 "О Ветеринарии" и Шиелийская районная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в соответствии с предложением руководителя государственного учреждения от 27.06.2022 года № 09-06-126 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на мелкий рогатый скот крестьянского хозяйства "Спатай" в селе Енбекши, Енбекшинского сельского округа, Шиелийского района, Кызылординской области.
2. Контроль за исполнением решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
И.о. акима сельского округа Енбекши Е. Мейрбекулы