Жария сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 26 қазандағы № 304 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17, 69, 71-1 – баптарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі мен "Lucent Petroleum" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі арасындағы 1999 жылғы 7 сәуірдегі № 317 келісімшартқа № 14 және № 15 толықтырулар негізінде Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Lucent Petroleum" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне келісімшарттық аумақ шегінде геологиялық барлау жұмыстарын жүргізу үшін Бейнеу ауданының аумағында орналасқан алаңы 1690,0 гектар және 51,605 гектар жер учаскелеріне меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан 2022 жылдың 31 желтоқсанына дейінгі мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. "Бейнеу аудандық жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулыны ресми жариялауға жіберуді;
Бейнеу ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Б.Әбілов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 26 октября 2022 года № 304
В соответствии со статьями 17, 69, 71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан и на основании дополнений № 14 и № 15 к Контракту от 7 апреля 1999 года № 317 между Министерством энергетики Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Lucent Petroleum" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 31 декабря 2022 года без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "Lucent Petroleum" на земельные участки расположенные на территории Бейнеуского района площадью 1690,0 гектаров и 51,605 гектаров для проведения геологоразведочных работ в пределах контрактной территории.
2. Государственному учреждению "Бейнеуский районный отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления на официальное опубликование;
размещение на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Бейнеуского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Б. Абилов